• +90 282 260 64 30
  • info@fulyadis.com

Sağlık Turizmi

Son yıllarda Sağlık Hizmeti sektöründe standartların üzerinde yakaladığı başarılarla ve uluslararası kalite noktasında birçok Avrupa ülkesini arkasında bırakan performansıyla Sağlık Turizmi potansiyelini gün geçtikçe büyüten ve hızla gelişen Türkiye, dünyada tercih edilen ülkeler sıralamasında üst sırada yer almaktadır.

Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezleri’nde sunulan hizmet kalitesinin, uluslararası standartların üzerinde olması ve muayene, tedavi planlama süreci, tedavi, hasta doktor ilişkisi gibi etkenler, Türkiye’yi dünyada tercih edilen ülkeler arasında ilk sıraya yerleştirmiştir.

Biz de Özel Fulya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, yurtdışından ağız ve diş sağlığı hizmeti almaya gelen misafirlerimize; her biri alanında kendini ispatlamış doktorlarımız ve son teknoloji donanımımızla en modern sağlık hizmetini sunmayı hedefledik.

Yurt dışında yaşayan ve tedavi hizmetine ihtiyaç duyan hastalar, yaşadıkları bölgelerdeki tedavi masraflarının yüksek oluşundan dolayı diş tedavi konusunda kendilerine alternatif aramaktadırlar.

İhtiyaç bu doğrultuda olunca özellikle yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları ve diğer ülkelerin vatandaşları öncelikli olarak Türkiye’yi tercih etmektedir.

Bu tercihle beraber Özel Fulya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak ziyaretçilerimize diş tedavisiyle birlikte Tekirdağ’ın tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini keşfedebilme ve yaşayabilme şansı da sunmaktayız.

Yurtdışından gelen misafirlerimizin tedavi sürecini maximum seviyede verimli şekilde planlamakla birlikte, tatilinin tadını çıkarmaları konusunda da plan yapmaları için yardımcı oluyoruz.

Özel Fulya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği; kaliteli, hızlı ve hasta haklarına saygılı bir şekilde hizmet almak isteyen misafirlerimizin taleplerini en üst düzeyde karşılamaktadır. Yurtdışından gelen ziyaretçilerimiz için havaalanında karşılama uğurlama, tedavi süreci boyunca transfer hizmetleri ve konaklama gibi evrelerin planlamalarını, konusunda uzman ekibiyle profesyonel şekilde sürdürerek hasta memnuniyetini ve tavsiye edilirliğini istikrarlı şekilde yükseltmektedir.

Sağlık turizmi kapsamında hizmet vermeye başladığımız günden bu yana temel amacımız; ülkenin sağlık turizmi geliri potansiyeline yüksek oranda artı değer katmaktır.

Özel Fulya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, hem Türkiye’de hem de yurtdışında yaşayan ancak, sağlık hizmeti adına Türkiye’yi tercih eden misafirlerimizin ağız ve diş sağlığı bizim için ilk plandadır. Bu sebeple kullandığımız markalar hususunda titizlikle seçim yapıyoruz.

Merkez Şube Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • Pazar Kapalı

Hürriyet Şube Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • Pazar Kapalı

Çorlu Şube Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 20:00
  • Cumartesi09:00 - 20:00
  • Pazar Kapalı